دوشنبه، 12 خرداد 1399 / 2020 June 1
بازدید : 14627 تاریخ درج : 1398/3/23 زمان : 14:53:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری در قم برگزار شد

با حضور مسؤولان و مدیران عالی سازمان صدا و سیما در جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری، عملکرد رسانه ملی، مورد بررسی قرار گرفت.

 


با حضور مسؤولان و مدیران ارشد سازمان صدا و سیما در جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری،  عملکرد رسانه ملی، مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی عضو این کمیسیون در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگاران گفت:

 صداو سیما به عنوان دانشگاه نظام و دانشگاه عمومی کشور باید به وظایف خود به درستی عمل کند. همچنین پیگیری مطالبات رهبری از دستگاه‌های مختلف از جمله موضوعات مهمی است که در دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس خبرگان رهبری قرار دارد تا زمینه برای اجرایی کردن این مطالبات فراهم شود.

وی با بیان اینکه نقش صدا وسیما و بررسی ضعف‌های آن در این جلسه مورد توجه قرار می گیرد افزود:
مسئولان صدا و سیما و اعضای کمیسیون در این جلسه دیدگاه‌های خود را ارائه کردند که این جلسه و مباحث مطرح شده در آن می‌تواند در روند پیشرفت صدا و سیما مؤثر باشند.

عضو کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان بحث و تبادل نظر درباره مسائل معیشتی مردم در شرایط خاص امروز کشور، فرهنگ عمومی و مسائل اجتماعی را از دیگر دستور کارهای امروز این کمیسیون اعلام کرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم قائم مقام صدا و سیما، دکتر حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی و دکتر پورحسین قائم مقام سیمای رسانه ملی از جمله مدیران حاضر در این جلسه بودند.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*